Oferta

Sms Premium Rate

W zakresie SMS Premium Rate oferujemy:

SMS KOD

Usługa najprostsza i najszybsza zarówno dla właściciela serwisu jak i dla klienta końcowego. Po wysłaniu SMS przez klienta z właściwą treścią na wskazany numer Premium, system odsyła unikalny kod, który po wpisaniu na serwisie internetowym udostępnia jego płatną strefę. Usługa, może być konfigurowana przez właściciela serwisu lub działać w sposób automatyczny.

Uniwersalne Kody SMS

Usługa działająca na zasadzie portfela elektronicznego, uzupełnianego przez SMS. Wirtualne punkty, które w ten sposób wpływają do portfela można zamieniać na kody dostępu do wszystkich serwisów korzystających z tego rozwiązania.

SMS WALL

Treść SMS wysłanego przez klienta usługi zostaje opublikowana na wskazanej stronie www lub innym miejscu
w Internecie po wcześniejszej weryfikacji jej przez zarządcę usługi.

SMS SONDA

Publikując wszelkie sondy, ankiety, typowania i głosowania organizator może umożliwić wzięcie udziału w nich poprzez wysłanie SMS. Wyniki mogą być prezentowane on-line np. na stronie www.

SMS NEWSLETTER

Usługa skierowana do serwisów oferujących cykliczne powiadamianie klienta i pewnych zdarzeniach (wyniki meczy, losowania lotto, prognoza pogody...). Klient wysyłając SMS o określonej treści na wskazany przez organizatora usługi numer zamawia określoną ilość SMS'ów zwrotnych z takimi informacjami.

Bez względu na rodzaj usług należy pamiętać, iż od 1 sierpnia 2009 r. organizator zobowiązuje się do świadczenia usług SMS skierowanych do użytkowników powyżej 18 roku życia wyłącznie z użyciem przeznaczonych do tego celu numerów SMS/MMS Premium Rate zgodnie z Kodeksem Dobrych Praktyk.

Dostępne taryfy SMS PREMIUM RATE

Dostępne numery i koszty SMS Premium
* - numery SMS Premium Rate przeznaczone wyłącznie do stosowania dla osób powyżej 18 roku życia według Kodeksu Dobrych Praktyk