Oferta

Onet Boksy

Onet Boksy Boks to pole reklamowe, które możecie Państwo stworzyć i modyfikować samodzielnie. Boksy wyświetlają się tym użytkownikom, którzy wpiszą wybrane przez Państwa słowa lub frazy do wyszukiwarki. Dzięki temu możesz trafić ze swoją reklamą bezpośrednio do klientów, którzy szukają Twoich produktów lub usług.

1. Boksy są wyświetlane użytkownikom serwisu OnetSzukaj (Polski Internet, OnetKatalog, Zakupy, Lokalizator), w serwisach tematycznych Onet.pl oraz poza portalem, zależnie od tematu ich poszukiwań.

2. Boksy mają wymiary ok. 195x70 pikseli i zawierają tytuł, dwa wiersze tekstu oraz adres (URL) promowanego serwisu. Boksy mogą wyświetlać się na stronach OnetSzukaj podobnie jak linki sponsorowane. Boksy mogą być wyświetlane również w innych formach graficznych.


Dzięki współpracy z naszą firmą również powyższe Boxy okażą się być atrakcyjną ofertą. Z uwagi na stałą współpracę z Onet.pl wynegocjowaliśmy dla Państw a specjalne rabaty, które sięgają nawet 50%. Stawki te są uzależnione od wartości miesięcznych wpłat, są to wartości oczywiście ustalane indywidualnie.